Projektavimas

Kontaktai

[email protected]

+370 694 07 550

Įsimintos prekės  

(tusčia)

Daugiau info

 

 

ABO namas įgyvendins kiekvieną jūsų idėją!

www.abonamas.lt ne tik standartinių produktų gamintojas, bet ir teikia projektavimo paslaugas.

 

PROJEKTAS NEKAINUOJA!

1 žingnis: Projekto užsakymas

2 žingnis: Eskizinio projekto rengimas

3 žingnis: Preliminarus gamybos kainos nustatymas

4 žingnis: Techninis projektas

5 žingnis: Gamybos kainos tikslinimas

6 žingnis: Gamybos užsakymas

7 žingnis: Statyba - užsakymo realizavimas

Projektas nekainuoja tuo atveju, kai užsakoma gamyba.

 


 

Įvairūs staripsniai apie Medinių statinių projektavimą:

RĄSTINIO NAMO PROJEKTAS

Prieš statant ar užsisakant namą, verta apsvarstyti, kelių aukštų namo pageidaujate. Yra įvairių rąstinių namų projektų. Rąstiniai namai dažniausiai būna vieno ar dviejų aukštų – tai populiariausi projektai. Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savų pliusų ir minusų: pavyzdžiui, statant vieno aukšto namą, jis sklype užims daugiau vietos, taigi, gali prireikti didesnių pamatų, didesnių išlaidų stogui. Visgi, tokiu atveju nereikės lipti iš vieno aukšto į kitą, kas gali varginti, jei namas yra dviejų aukštų. Vieno aukšto namas labiau tinka vyresniems žmonėms, taip pat šeimoms, turintiems mažų vaikų – mažiau tikėtina, kad vaikas netyčia nusiris nuo laiptų ir susižeis. Tačiau dviejų aukštų name galima labiau paskirstyti erdvę, sutaupyti sklypo plotą. Bet kokiu atveju, tai yra labai individualu ir kiekvienas renkasi pagal savo poreikius. 

 SKAITYTI VISĄ


SODO NAMELIŲ PROJEKTAI

Atėjus nepriklausomybei, mūsų visuomenėje įvyko rimti pokyčiai. Miestų gatvėse pasirodė nauji automobiliai, prabangios parduotuvės, atsirado galimybės pirkti, parduoti, statyti. Buvę tipinių sovietinių butų gyventojai stengėsi pagerinti savo gyvenimo sąlygas, o patys sėkmingiausi, žinoma, ėmėsi įgyvendinti kiekvieno žmogaus svajonę – nuosavą namą. Gyventi nuosavame name išties gera, nėra taip arti kaimynų, mažiau arba išvis nėra pašalinio triukšmo, gamta, vienu žodžiu, svajonė. 

 SKAITYTI VISĄ


PIRČIŲ PROJEKTAI

Dažniausias pirties projektas, ypač klasikinės rusiškos pirties – tai rąstinė trobelė iš dviejų dalių – priešpirčio bei vanotuvės. Dažni projektai, kur pirties pastate yra du langai – vienas priešpirtyje, kitas – vanotuvėje. Visgi, pasitaiko pirčių projektų ir be lango vanotuvėje. Priešais duris – plautai, palei vieną sieną mediniai suoleliai, palei kitą – krosnis-kūltupis. Prieš statant ar renkantis pirtį, derėtų apsvarstyti, kokio tipo pirtis Jums patraukliausia, kokio ji turėtų būti dydžio, iš kokių patalpų sudaryta. Pirtis dažniausiai naudojama trims dalykams: kaitintis, praustis bei gerai praleisti laiką, atsipalaiduoti. 

 SKAITYTI VISĄ


PAVĖSINIŲ PROJEKTAI

Pavėsinių projektų pasirinkimas yra labai didelis. Pavėsinė gali būti apvalios, šešiakampės, aštuonkampės ar netgi ovalios, atviros ir permatomos arba uždaros, paprastos, arba atvirkščiai – supermadingos, įmantrios, suprojektuotos nestandartiškai. Kokį variantą pasirinksite, priklauso nuo to, kokio dizaino trokštate ir kiek esate pasiryžę investuoti. 

 SKAITYTI VISĄ