Straipsniai

Kontaktai

[email protected]

+370 694 07 550

Įsimintos prekės  

(tusčia)

Daugiau info

 

 

SODO NAMAI

Sodo namai turi nekintanti populiaruma ir paklausa tarp nuosavu žemes sklypu savininku. Lengvi, dailus ir labai jaukus – sodu namai tinka bet kokiam landšaftui ir gali buti naudojami kaip pagrindinis gyvenamasis bustas. Šiuolaikiniam žmogui, gyvenanciam nuolatiniame skubejime ir pašelusiame miestietiško gyvenimo ritme, paprasciausiai butina kartas nuo karto atstatyti jegas bei morališkai ir fiziškai pailseti toleliau nuo miesto bruzdesio.

SKAITYTI VISA

 

RĄSTINES PIRTYS

Šiais laikais, esant placiam statybiniu medžiagu pasirinkimui, medis vis viena išlieka standartine medžiaga pirciu statybai del keleto priežasciu. Statiniai iš medžio statomi palyginti greit, medi nesunku apdirbti, taip pat svarbus faktorius – šios statybines medžiagos ekologiškumas.

SKAITYTI VISA

 

LAUKO PAVĖSINĖS

Lauko pavesines puikiai papildo sodo landšafto visu elementu harmonija – be ju sodas ar sklypas dažnai gali atrodyti neužbaigtas. Lauko pavesines gali buti pastatytos iš ivairiu medžiagu – plytu, kaustyto metalo, rastu ir kt., taciau populiariausiu lauko pavesines variantu priimta laikyti medine pavesine.

SKAITYTI VISA