Įrengimas

Kontaktai

[email protected]

+370 694 07 550

Įsimintos prekės  

(tusčia)

Daugiau info

 

 

PIRTIES ĮRENGIMAS

Pirčių įrengimas apima ne tik patalpų planavimą, bet ir krosnies pasirinkimą bei kitas detales. Pirčių šildymo katilai skiriasi pagal kuro tipą, skirtą šildymui, ir kainą. Katilai pirtims būna kūrenami kietu, skystu kuru, dujomis arba kombinuotu kuru. „Idealiu“ katilu pirčiai laikomas dujinis katilas, nes šildant dujomis, nesiskiria nei kvapas, nei smalkės, dujas deginti ekonomiška.

 SKAITYTI VISĄ


RĄSTINIO NAMO INTERJERAS IR JO ĮRENGIMAS

Vidinės namo apdailos klausimas sprendžiamas, galima sakyti, kartu su jo statyba. Rąstai dažnai naudojami tiek vidaus, tiek išorės apdailai, tad rąstiniam namui iš esmės nereikalinga papildoma apdaila.

Žinoma, galima naudoti pačias įvairiausias šiuolaikines apdailos medžiagas, tokias kaip polivinilchloridą, apmušalus, tapetus, dažus, plyteles ir kt. ant visų vidinių sienų, grindų ir lubų. Visgi, tokiu atveju Jūsų rąstinis namas praras savo unikalumą ir ryšį su gamta.

SKAITYTI VISĄ


RUSIŠKA PIRTIS IR JOS ĮRENGIMAS

Rusiška pirtis – viena iš nedaugelio vietų, kur galima atsigauti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Tradiciškai rusiška pirtis būna medinė, pastatyta iš cilindro formos (apvalių) rąstų. Rusiškos pirtys dažniausiai statomos iš pušies ar elgės rąstų. Pirtis, pastatyta iš šiaurėje augančių medžių medienos tarnauja ilgiau, nes ji yra tvirtesnė dėl lėto medžio augimo tempo.

SKAITYTI VISĄ

 

SUOMIŠKA PIRTIS IR JOS ĮRENGIMAS

Sauna – nacionalinis Suomijos simbolis ir svarbi detalė suomių kultūroje. Manoma, kad saunos egzistuoja ne mažiau nei 2 tūkst. metų. Apie tai, kaip atsirado sauna, suomiai turi savo legendą. Kartą lietingą dieną viename iš suomių namų prakiuro stogas ir vanduo ėmė lašėti ant karštų ugniakuro akmenų. Susidarę šilti garai užpildė visą kambarį, ir šeimininkams patiko švelnus karštis, tad jie ypatingai užsinorėjo tai pakartoti.

SKAITYTI VISĄ

 

TURKIŠKA PIRTIS IR JOS ĮRENGIMAS

Garinė, arba turkiška, pirtis dar kitaip vadinama „chamama“ (arabiškai žodis „cham“ reiškia „kaitra“). Gerai nežinoma, kada atsirado pirma turkiška pirtis, tačiau daugelyje šaltinių kalbama apie tai, kad šių pirčių pasirodymas susijęs su romėnų termomis. Per garinių pirčių egzistavimo istoriją Turkijoje susiformavo ištisa garinės pirties filosofija, susidedanti iš skirtingų tradicijų bei apeigų. Pagrindinis turkiškos pirties filosofijos principas – tai, kad joje atsigauna ne tik kūnas, bet ir siela. Šios filosofijos gerbėjai tiki, kad turkiška pirtis padeda iš kūno išvyti piktąsias dvasias ir padaryti savo sielą švarią.

SKAITYTI VISĄ