Apmokėjimas

Kontaktai

[email protected]

+370 694 07 550

Įsimintos prekės  

(tusčia)

Daugiau info

 

 

Apmokėjimo sąlygos:

 

Už mūsų parduodamus medinius sodo namelius, pavėsines, garažus, pirtis ar kitus statinius siūlome apmokėti vienu iš pasirinktų būdų:

 1. Mokėjimas dalimis:

  1. 50 proc. gaminio sumos su PVM, ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas nuo sutarties pasirašymo dienos, užsakius gaminį;

  2. Likusi 50 proc. nuo gaminio sumos, gaminio pristatymo metu.

 2. Mokėjimas dalimis:

  1. 50 proc. gaminio sumos su PVM, ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas nuo sutarties pasirašymo dienos, užsakius gaminį;

  2. Likusi 50 proc. nuo gaminio sumos, likus ne mažiau kaip 3 kalendorinėms dienoms iki gaminio pristatymo dienos. (Tokiu atveju klientas apmokėjimui gauna 2 proc. nuolaidą užsakytam gaminiui).

 3. Pilnas išankstinis mokėjimas:

  1. 100 proc. gaminio sumos su PVM, ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas nuo sutarties pasirašymo dienos, klientui užsakius gaminį. (Tokiu atveju klientas apmokėjimui gauna 4 proc. nuolaidą užsakytam gaminiui).

 

Už medinio sodo namelio, pavėsinės, garažo, pirties ar kito statinio surinkimo-pastatymo darbus siūlome apmokėti vienu iš pasirinktų būdų:

 

 1. Pilnas apmokėjimas po gaminio surinkimo-pastatymo:

  1. 100 proc. sodo namelio, pavėsinės, garažo, pirties ar kito statinio surinkimo-pastatymo darbų sumos su PVM, iš karto po gaminio surinkimo, pasirašius atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktą;

 2. Pilnas išankstinis mokėjimas:

100 proc. sodo namelio, pavėsinės, garažo, pirties ar kito statinio surinkimo-pastatymo darbų sumos su PVM, ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas nuo sutarties pasirašymo dienos, klientui užsakius gaminį bei surinkimo-pastatymo paslaugą. (Tokiu atveju klientas apmokėjimui gauna 6 proc. nuolaidą surinkimo-pastatymo darbams).